MNL

2022/23
18. 9. 2022
18. 9. 2022
- 08:00
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
- -
ŠD KAMNA GORICA
18. 9. 2022
- 08:00
CALIMERO BOYS
- -
POKLJUKA TEAM
18. 9. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
BAFFI BREZJE
18. 9. 2022
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
- -
NK HOM
18. 9. 2022
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
- -
HIŠA ZABAVE BTC
18. 9. 2022
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
- -
NK POSAVEC
18. 9. 2022
- 09:00
ŠD GORJE
- -
ŠD RIBNO
18. 9. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
SMOLA
18. 9. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
KMN UTRIP
18. 9. 2022
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
- -
CIFRA
18. 9. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
- -
ŠD LANCOVO
18. 9. 2022
- 10:00
BARTOG JESENICE
- -
ŠMEKS VRBNJE
18. 9. 2022
- 10:00
LISJAKI NAKLO
- -
ŠD PODNART
18. 9. 2022
- 10:00
BAFFI BREZJE
- -
ŠD PODNART
25. 9. 2022
25. 9. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
- -
KMN UTRIP
25. 9. 2022
- 08:00
LISJAKI NAKLO
- -
POKLJUKA TEAM
25. 9. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
ŠMEKS VRBNJE
25. 9. 2022
- 08:00
BARTOG JESENICE
- -
CALIMERO BOYS
25. 9. 2022
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
- -
NK HOM
25. 9. 2022
- 08:00
HIŠA ZABAVE BTC
- -
ŠD DVORSKA VAS
25. 9. 2022
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
- -
CIFRA
25. 9. 2022
- 09:00
ŠD GORJE
- -
SMOLA
25. 9. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
ŠD RIBNO
25. 9. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
- -
MOŠNJE COMETAL
25. 9. 2022
- 09:15
NK POSAVEC
- -
ŠD BREZJE MOBY DICK
25. 9. 2022
- 10:00
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
2. 10. 2022
2. 10. 2022
- 08:00
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
- -
ELMONT BLED
2. 10. 2022
- 08:00
ŠD RIBNO
- -
ŠD KAMNA GORICA
2. 10. 2022
- 08:00
CALIMERO BOYS
- -
BAFFI BREZJE
2. 10. 2022
- 08:00
ŠMEKS VRBNJE
- -
LISJAKI NAKLO
2. 10. 2022
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
- -
MOŠNJE COMETAL
2. 10. 2022
- 08:00
NK POSAVEC
- -
MNK BIJELO DUGME
2. 10. 2022
- 09:15
SMOLA
- -
KMN UTRIP
2. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
ŠD GORJE
2. 10. 2022
- 09:15
POKLJUKA TEAM
- -
BARTOG JESENICE
2. 10. 2022
- 09:15
CIFRA
- -
ŠD LANCOVO
2. 10. 2022
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
- -
ŠD BREZJE MOBY DICK
2. 10. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
- -
LIPCE
2. 10. 2022
- 10:00
NK HOM
- -
HIŠA ZABAVE BTC
9. 10. 2022
9. 10. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
- -
SMOLA
9. 10. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
- -
ŠD RIBNO
9. 10. 2022
- 08:00
ŠD GORJE
- -
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
9. 10. 2022
- 08:00
LISJAKI NAKLO
- -
CALIMERO BOYS
9. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
BARTOG JESENICE
9. 10. 2022
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
- -
NK HOM
9. 10. 2022
- 08:00
CIFRA
- -
ŠD DVORSKA VAS
9. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
9. 10. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
- -
HIŠA ZABAVE BTC
9. 10. 2022
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
- -
ČPINARJI LJUBNO
9. 10. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
- -
NK POSAVEC
9. 10. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
- -
POKLJUKA TEAM
9. 10. 2022
- 10:30
BAFFI BREZJE
- -
ŠMEKS VRBNJE
16. 10. 2022
16. 10. 2022
- 08:00
SMOLA
- -
ŠD RIBNO
16. 10. 2022
- 08:00
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
- -
KMN UTRIP
16. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
LISJAKI NAKLO
16. 10. 2022
- 08:00
ŠMEKS VRBNJE
- -
POKLJUKA TEAM
16. 10. 2022
- 08:00
BARTOG JESENICE
- -
BAFFI BREZJE
16. 10. 2022
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
- -
MOŠNJE COMETAL
16. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
ŠD GORJE
16. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
ŠD KAMNA GORICA
16. 10. 2022
- 09:15
CALIMERO BOYS
- -
ŠD PODNART
16. 10. 2022
- 09:15
HIŠA ZABAVE BTC
- -
ŠD LANCOVO
16. 10. 2022
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
- -
ŠD BREZJE MOBY DICK
16. 10. 2022
- 10:00
NK HOM
- -
ČPINARJI LJUBNO
16. 10. 2022
- 10:30
CIFRA
- -
NK POSAVEC
Krog 1
4. 9. 2022
- 08:00
SMOLA
5 5
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
4. 9. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
1 9
ELMONT BLED
4. 9. 2022
- 08:00
ŠMEKS VRBNJE
0 3
ŠD PODNART
4. 9. 2022
- 08:00
HIŠA ZABAVE BTC
3 5
NK POSAVEC
4. 9. 2022
- 08:00
CIFRA
7 2
MOŠNJE COMETAL
4. 9. 2022
- 08:00
ŠD LANCOVO
3 4
ČPINARJI LJUBNO
4. 9. 2022
- 09:15
ŠD KAMNA GORICA
3 2
ŠD GORJE
4. 9. 2022
- 09:15
CALIMERO BOYS
7 0
LIPCE
4. 9. 2022
- 09:15
BARTOG JESENICE
4 8
LISJAKI NAKLO
4. 9. 2022
- 09:15
POKLJUKA TEAM
5 4
BAFFI BREZJE
4. 9. 2022
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
4 5
MNK BIJELO DUGME
4. 9. 2022
- 10:00
ŠD RIBNO
3 8
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
4. 9. 2022
- 10:00
NK HOM
7 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
Krog 2
11. 9. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
3 2
ELMONT BLED
11. 9. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
7 7
ŠD GORJE
11. 9. 2022
- 08:00
POKLJUKA TEAM
3 0
LIPCE
11. 9. 2022
- 08:00
BAFFI BREZJE
5 11
LISJAKI NAKLO
11. 9. 2022
- 08:00
NK HOM
2 1
CIFRA
11. 9. 2022
- 08:00
NK POSAVEC
2 2
MOŠNJE COMETAL
11. 9. 2022
- 09:15
ŠMEKS VRBNJE
2 1
CALIMERO BOYS
11. 9. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
3 4
ŠD DVORSKA VAS
11. 9. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
4 8
MNK BIJELO DUGME
11. 9. 2022
- 10:00
ŠD RIBNO
0 3
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
11. 9. 2022
- 10:00
SMOLA
8 2
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
11. 9. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
5 2
BARTOG JESENICE
11. 9. 2022
- 10:00
HIŠA ZABAVE BTC
6 5
ČPINARJI LJUBNO
Krog 3
18. 9. 2022
- 08:00
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
- -
ŠD KAMNA GORICA
18. 9. 2022
- 08:00
CALIMERO BOYS
- -
POKLJUKA TEAM
18. 9. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
BAFFI BREZJE
18. 9. 2022
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
- -
NK HOM
18. 9. 2022
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
- -
HIŠA ZABAVE BTC
18. 9. 2022
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
- -
NK POSAVEC
18. 9. 2022
- 09:00
ŠD GORJE
- -
ŠD RIBNO
18. 9. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
SMOLA
18. 9. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
KMN UTRIP
18. 9. 2022
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
- -
CIFRA
18. 9. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
- -
ŠD LANCOVO
18. 9. 2022
- 10:00
BARTOG JESENICE
- -
ŠMEKS VRBNJE
18. 9. 2022
- 10:00
LISJAKI NAKLO
- -
ŠD PODNART
Krog 4
18. 9. 2022
- 10:00
BAFFI BREZJE
- -
ŠD PODNART
25. 9. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
- -
KMN UTRIP
25. 9. 2022
- 08:00
LISJAKI NAKLO
- -
POKLJUKA TEAM
25. 9. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
ŠMEKS VRBNJE
25. 9. 2022
- 08:00
BARTOG JESENICE
- -
CALIMERO BOYS
25. 9. 2022
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
- -
NK HOM
25. 9. 2022
- 08:00
HIŠA ZABAVE BTC
- -
ŠD DVORSKA VAS
25. 9. 2022
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
- -
CIFRA
25. 9. 2022
- 09:00
ŠD GORJE
- -
SMOLA
25. 9. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
ŠD RIBNO
25. 9. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
- -
MOŠNJE COMETAL
25. 9. 2022
- 09:15
NK POSAVEC
- -
ŠD BREZJE MOBY DICK
25. 9. 2022
- 10:00
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
Krog 5
2. 10. 2022
- 08:00
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
- -
ELMONT BLED
2. 10. 2022
- 08:00
ŠD RIBNO
- -
ŠD KAMNA GORICA
2. 10. 2022
- 08:00
CALIMERO BOYS
- -
BAFFI BREZJE
2. 10. 2022
- 08:00
ŠMEKS VRBNJE
- -
LISJAKI NAKLO
2. 10. 2022
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
- -
MOŠNJE COMETAL
2. 10. 2022
- 08:00
NK POSAVEC
- -
MNK BIJELO DUGME
2. 10. 2022
- 09:15
SMOLA
- -
KMN UTRIP
2. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
ŠD GORJE
2. 10. 2022
- 09:15
POKLJUKA TEAM
- -
BARTOG JESENICE
2. 10. 2022
- 09:15
CIFRA
- -
ŠD LANCOVO
2. 10. 2022
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
- -
ŠD BREZJE MOBY DICK
2. 10. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
- -
LIPCE
2. 10. 2022
- 10:00
NK HOM
- -
HIŠA ZABAVE BTC
Krog 6
9. 10. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
- -
SMOLA
9. 10. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
- -
ŠD RIBNO
9. 10. 2022
- 08:00
ŠD GORJE
- -
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
9. 10. 2022
- 08:00
LISJAKI NAKLO
- -
CALIMERO BOYS
9. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
BARTOG JESENICE
9. 10. 2022
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
- -
NK HOM
9. 10. 2022
- 08:00
CIFRA
- -
ŠD DVORSKA VAS
9. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
9. 10. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
- -
HIŠA ZABAVE BTC
9. 10. 2022
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
- -
ČPINARJI LJUBNO
9. 10. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
- -
NK POSAVEC
9. 10. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
- -
POKLJUKA TEAM
9. 10. 2022
- 10:30
BAFFI BREZJE
- -
ŠMEKS VRBNJE
Krog 7
16. 10. 2022
- 08:00
SMOLA
- -
ŠD RIBNO
16. 10. 2022
- 08:00
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
- -
KMN UTRIP
16. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
- -
LISJAKI NAKLO
16. 10. 2022
- 08:00
ŠMEKS VRBNJE
- -
POKLJUKA TEAM
16. 10. 2022
- 08:00
BARTOG JESENICE
- -
BAFFI BREZJE
16. 10. 2022
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
- -
MOŠNJE COMETAL
16. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
- -
ŠD GORJE
16. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
- -
ŠD KAMNA GORICA
16. 10. 2022
- 09:15
CALIMERO BOYS
- -
ŠD PODNART
16. 10. 2022
- 09:15
HIŠA ZABAVE BTC
- -
ŠD LANCOVO
16. 10. 2022
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
- -
ŠD BREZJE MOBY DICK
16. 10. 2022
- 10:00
NK HOM
- -
ČPINARJI LJUBNO
16. 10. 2022
- 10:30
CIFRA
- -
NK POSAVEC
11. 9. 2022
11. 9. 2022
- 10:00
ŠD RIBNO
0 3
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
11. 9. 2022
- 10:00
SMOLA
8 2
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
11. 9. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
5 2
BARTOG JESENICE
11. 9. 2022
- 10:00
HIŠA ZABAVE BTC
6 5
ČPINARJI LJUBNO
11. 9. 2022
- 09:15
ŠMEKS VRBNJE
2 1
CALIMERO BOYS
11. 9. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
3 4
ŠD DVORSKA VAS
11. 9. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
4 8
MNK BIJELO DUGME
11. 9. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
3 2
ELMONT BLED
11. 9. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
7 7
ŠD GORJE
11. 9. 2022
- 08:00
POKLJUKA TEAM
3 0
LIPCE
11. 9. 2022
- 08:00
BAFFI BREZJE
5 11
LISJAKI NAKLO
11. 9. 2022
- 08:00
NK HOM
2 1
CIFRA
11. 9. 2022
- 08:00
NK POSAVEC
2 2
MOŠNJE COMETAL
4. 9. 2022
4. 9. 2022
- 10:00
ŠD RIBNO
3 8
KŠD HRUŠICA PIZZERIA TRUCKER
4. 9. 2022
- 10:00
NK HOM
7 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
4. 9. 2022
- 09:15
ŠD KAMNA GORICA
3 2
ŠD GORJE
4. 9. 2022
- 09:15
CALIMERO BOYS
7 0
LIPCE
4. 9. 2022
- 09:15
BARTOG JESENICE
4 8
LISJAKI NAKLO
4. 9. 2022
- 09:15
POKLJUKA TEAM
5 4
BAFFI BREZJE
4. 9. 2022
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
4 5
MNK BIJELO DUGME
4. 9. 2022
- 08:00
SMOLA
5 5
MST ACTIVITY - KŠDB BISER
4. 9. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
1 9
ELMONT BLED
4. 9. 2022
- 08:00
ŠMEKS VRBNJE
0 3
ŠD PODNART
4. 9. 2022
- 08:00
HIŠA ZABAVE BTC
3 5
NK POSAVEC
4. 9. 2022
- 08:00
CIFRA
7 2
MOŠNJE COMETAL
4. 9. 2022
- 08:00
ŠD LANCOVO
3 4
ČPINARJI LJUBNO
SKUPINA A
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
2
2
0
0
6
4
2
6
2
SMOLA
n z
>
2
1
1
0
13
7
6
4
3
2
1
1
0
8
5
3
4
4
2
1
0
1
11
4
7
3
5
2
1
0
1
10
11
-1
3
6
2
0
1
1
9
10
-1
1
7
2
0
1
1
8
16
-8
1
8
2
0
0
2
3
11
-8
0
SKUPINA B
Group #3
P