14. krog 19. 6. 2022

XIV.KOLO – 19.6.2022 KRAJ URA SODNIK
LISJAKI NAKLO : SMOLA RADOVLJICA 8:00  Vovk Miran
FC PODBREZJE : NK POSAVEC PODBREZJE 10:00  Vovk Miran
ŠD RIBNO : ELMONT BLED RIBNO 8:00  Ažman Nace
KMN UTRIP : ŠD PODNART NOMENJ 10:00  Ažman Nace
NK HOM : ŠD GORJE HOM 8:00  Ažman Luka
KŠD HRUŠIČA PIZZERIA TRUCKER : KŠD BISER – GOSTILNA TURIST HRUŠICA 10:00  Ažman Luka
LIPCE : ŠMEKS VRBNJE LIPCE 8:00  Lumpert Bojan
GOSTILNA IN PICERIJA TURIST : TVD PARTIZAN ŽIROVNICA LIPCE 9:15  Lumpert Bojan
ŠD DVORSKA VAS : ŠD BREZJE MOBY DICK BEGUNJE 8:00 sporočim naknadno
CIFRA : BARTOG JESENICE BEGUNJE 9:15 Sporočim naknadno
HOREBA TEAM : ČPINARJI LJUBNO VRBNJE 8:00  Žnidaršič Andrej
ŠD BREZJE : ŠD KAMNA GORICA ČRNIVEC 10:00  Žnidaršič Andrej

13. krog 12. 6. 2022

XIII. KROG – 12.6.2022 KRAJ URA SODNIK
NK POSAVEC : ŠD BREZJE MOBY DICK LJUBNO 8:00  Ažman Nace
ŠMEKS VRBNJE : ŠD KAMNA GORICA VRBNJE 10:00  Ažman Nace
ŠD GORJE : GOSTILNA IN PICERIJA TURIST STOVIČJE 8:00  Peterman Rok
NK HOM : ŠD BREZJE HOM 10:00  Peterman Rok
ŠD PODNART : KŠD HRUŠIČA PIZZERIA TRUCKER PODNART 8:00 Vovk Miran
SMOLA : ŠD RIBNO RADOVLJICA 10:00  Vovk Miran
ELMONT BLED : LISJAKI NAKLO LIPCE 8:00 Antolin Rudi
KMN UTRIP : KŠD BISER-GOSTILNA TURIST NOMENJ 10:00  Antolin Rudi
CIFRA : CALIMERO BOYS BEGUNJE 8:00  Ažman Luka
ŠD DVORSKA VAS : ŠD LANCOVO BEGUNJE 9:15  Ažman Luka
BARTOG JESENICE : ČPINARJI LJUBNO ZAVRŠNICA 8:00  Rebec Aleš
TVD PARTIZAN ŽIROVNICA : LIPCE ZAVRŠNICA 9:15  Rebec Aleš

12. krog 5. 6. 2022

XII. KROG –  5.6.2022 KRAJ URA SODNIK
CALIMERO BOYS : HOREBA TEAM RADOVLJICA 8:00  Ažman Luka
SMOLA : KMN UTRIP RADOVLJICA 9:15  Ažman Luka
KŠD BISER-GOSTILNA TURIST : ELMONT BLED HRUŠICA 8:00  Ažman Nace
KŠD HRUŠIČA PIZZERIA TRUCKER : LISJAKI NAKLO HRUŠICA 9:15  Ažman Nace
LIPCE : ŠD  GORJE LIPCE 8:00 Žnidaršič Andrej
ŠD RIBNO : ŠD PODNART RIBNO 10:00 Žnidaršič Andrej
ČPINARJI LJUBNO : CIFRA LJUBNO 8:00  Lumpert Bojan
ŠMEKS VRBNJE : NK HOM VRBNJE 10:00  Lumpert Bojan
ŠD BREZJE : GOSTILNA IN PICERIJA TURIST ČRNIVEC 8:00  Rebec Aleš
ŠD BREZJE MOBY DICK : FC PODBREZJE ČRNIVEC 9:15  Rebec Aleš
ŠD KAMNA GORICA : TVD PARTIZAN ŽIROVNICA LANCOVO 8:00  Antolin Rudi
ŠD LANCOVO : NK POSAVEC LANCOVO 9:15  Antolin Rudi

11. krog 29. 5. 2022

XI.KOLO 29.5.2022 KRAJ URA SODNIK
NK HOM : LIPCE HOM 8:00  Vovk Miran
ŠD GORJE : ŠD BREZJE STOVIČJE 10:00  Vovk Miran
ŠD KAMNA GORICA : GOSTILNA IN PICERIJA TURIST LANCOVO 8:00  Lumpert Bojan
ŠD LANCOVO : FC PODBREZJE LANCOVO 9:15  Lumpert Bojan
ELMONT BLED : KŠD HRUŠIČA PIZZERIA TRUCKER LIPCE 8:00  Rebec Aleš
ŠD RIBNO : KMN UTRIP RIBNO 10:00  Rebec Aleš
LISJAKI NAKLO : KŠD BISER-GOSTILNA TURIST NAKLO 8:00  Antolin Rudi
ŠD PODNART : SMOLA PODNART 10:00  Antolin Rudi
ČPINARJI LJUBNO : CALIMERO BOYS LJUBNO 8:00  Peterman Rok
NK POSAVEC : ŠD DVORSKA VAS LJUBNO 9:15  Peterman Rok
TVD PARTIZAN ŽIROVNICA : ŠMEKS VRBNJE ZAVRŠNICA 8:00 Ažman Luka
BARTOG JESENICE : HOREBA TEAM ZAVRŠNICA 9:15 Ažman Luka

10. krog 22. 5. 2022

X. krog 22.5.2022 KRAJ URA SODNIK
CALIMERO BOYS : BARTOG JESENICE RADOVLJICA 8:00  Lumpert Bojan
SMOLA : KŠD HRUŠIČA PIZZERIA TRUCKER RADOVLJICA 9:15  Lumpert Bojan
ŠD BREZJE MOBY DICK : ŠD LANCOVO ČRNIVEC 9:15  Antolin Rudi
ŠD BREZJE : TVD PARTIZAN ŽIROVNICA ČRNIVEC 8:00  Antolin Rudi
HOREBA TEAM : CIFRA VRBNJE 8:00  Peterman Rok
ŠMEKS VRBNJE : ŠD GORJE VRBNJE 9:15  Peterman Rok
NK HOM : GOSTILNA IN PICERIJA TURIST HOM 8:00  Rebec Aleš
KMN UTRIP : LISJAKI NAKLO NOMENJ 10:00 Rebec Aleš
ŠD KAMNA GORICA : LIPCE LANCOVO 8:00 Ažman Nace
ŠD RIBNO : KŠD BISER – GOSTILNA TURIST RIBNO 10:00 Ažman Nace
FC PODBREZJE : ŠD DVORSKA VAS PODBREZJE 8:00 Žnidaršič Andrej
ŠD PODNART : ELMONT BLED PODNART PRESTAVLJENO Žnidaršič Andrej

 

P