Vodstvo lige

Športna zveza Radovljica, Bled, Bohinj in Gorje
Ulica Staneta Žagarja 2B,
4240 Radovljica
malinogomet.radovljica@gmail.com

Vodje ekip

Ekipa Vodja Igrišče Barva dresov Telefonska številka E-poštni naslov
BARTOG JESENICE Miroslav Beronja Završnica svetlo modra 040 517 788 beronja.miroslav32@gmail.com alen.mujadzic@gmail.com
CALIMERO BOYS Klemen Valjavec ŠP Radovljica rdeča 040 558 941 klemen.valjavec@gmail.com
CIFRA Alen Mujkanović Begunje rdeča 070 830 241 alenmujkanovic340@gmail.com
ČPINARJI LJUBNO Fajfar Gorazd Ljubno črno bela 041 270 845 gorazd.fajfar@siol.net
EKMONT BLED Blažič Jernej Lipce zelena 040 976 898 jernej.blazic@gmail.com
FC PODBREZJE Fister Tomaž Podbrezje modri 040 146 622 tomaz.fister@gmail.com jernej.jeglic@siol.net
GOSTILNA IN PICERIJA TURIST Primož Verdnik Lipce modri 040 246 811 primoz.verdnik@sloveniacontrol.si
HOREBA OPREMA TEAM David Resnik ŠP Vrbnje oranžna 031 468 844 resnik.david88@gmail.com
KMN UTRIP Dušan Cerkovnik Nomenj oranžno črna, granatna 051 320 619 dusan.cerkovnik@gmail.com
KŠD HRUŠICA - Pizzeria Trucker Eldasat Imamović Hrušica modra 031 610 117 sado.imamovic@gmail.com
KŠDB BISER - Picerija Turist Adis Vukalić ŠD Hrušica modra, rumeno modra 041 681 099 Nevzet 041 827 304 adisvukalic@hotmail.com
LIPCE Marjan Planinšek Lipce bela, modra 041 737 957 marjanplaninsek72@gmail.com
NŽK POSAVEC Jure Ramšak Ljubno svetlo modra 070 180 756 jure2310@gmail.com
NK HOM Gregor Bizjak Hom črno rdeči, beli 040 823 270 gregor.bizjak12@gmail.com
NK LANCOVO Nejc Legat Lancovo oranžno črna, siva 051 212 827 legatnejc22@gmail.com
SMOLA GENERALI INVESTMENTS Matjaž Klemenc, Mudrinič Žiga ŠP Radovljica belo črna, rumeno črna 051 542 208, 040 382 258 matjaz.klemenc1@telemach.net ziga.mudrinic@gmail.com
ŠD BREZJE Ilija Kostov Črnivec zelena/bela 051 415 561 ilija.kostov@hotmail.com
ŠD BREZJE - Moby Dick Matic Čebavs Črnivec črno-rumeni 040 163 246 matic.cebavs@gmail.com
ŠD DVORSKA VAS Borut Pritekelj Begunje vijolična 041 820 202 borzi33@gmail.com
ŠD GORJE Nejc Zalokar Stovičje sivo črni 051 848 383 nejc.zalokar2@gmail.com
ŠD KAMNA GORICA Miha Rozman Kropa rumeno modri 031 261 874 miha.rozy@gmail.com
ŠD LISJAKI NAKLO Blaž Logonder Naklo oranžno črni, modro beli 040 554 853 blaz.logonder.1@gmail.com
ŠD PODNART Slađana Todorović Podnart rdeča, rumena 031 719 081 sladana.todorovic@icloud.com
ŠD RIBNO Blaž Ažman Ribno črni s sivimi črtami, oranžni 051 342 065 azmanbl1@gmail.com
ŠMEKS VRBNJE Nejc Slapar ŠP Vrbnje rumeni 031 640 859 mexvrbnje@gmail.com
TVD PARTIZAN ŽIROVNICA Jaka Kajdiž Završnica oranžna/modra 040 852 280 kajdizjaka@gmail.com
P