1. DEL (JESENSKI)

1.KOLO, 10. 9. 2023 IGRIŠČE URA SODNIK
ŠD BREZJE MOBY DICK : ŠD LANCOVO ČRNIVEC 08:00 Lumpert Bojan
MOŠNJE COMETAL : MNK BIJELO DUGME ČRNIVEC 09:15 Lumpert Bojan
NK GAMSI : LIPCE ZAVRŠNICA 08:00 Vovk Miran
BAFFI BREZJE : ELMONT BLED ČRNIVEC 10:30 Vovk Miran
LISJAKI NAKLO : ŠD PODNART RADOVLJICA 08:00 Žnidaršič Andrej
CALIMERO BOYS : ČPINARJI LJUBNO RADOVLJICA 09:15 Žnidaršič Andrej
MST-ACTIVITY : KMN UTRIP HRUŠICA 08:00 Markež Aljoša
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA : SMOLA HRUŠICA 09:15 Markež Aljoša
VRBNJE : BARTOG VRBNJE 08:00 Ažman Nace
POKLJUKA TEAM : NK HOM VRBNJE 09:15 Ažman Nace
CIFRA : ŠD GORJE BEGUNJE 08:00 Peterman Rok
DVORSKA VAS : ELAN BEGUNJE 09:15 Peterman rok
NK POSAVEC : PROSTI
2.KOLO – 17.09.2023 IGRIŠČE URA SODNIK
BARTOG : CALIMERO BOYS ZAVRŠNICA 08:00 Markež Aljoša
KMN UTRIP : BAFFI BREZJE NOMENJ 10:30 Markež Aljoša
NK POSAVEC : ŠD BREZJE MOBY DICK LJUBNO 08:00 Peterman Rok
ČPINARJI LJUBNO : VRBNJE LJUBNO 09:15 Peterman Rok
ŠD GORJE : POKLJUKA TEAM STOVIČJE 08:00 Rebec Aleš
NK HOM : CIFRA HOM 10:00 Rebec Aleš
ELMONT BLED : LISJAKI NAKLO LIPCE 08:00 Lumpert Bojan
LIPCE : MOŠNJE COMETAL LIPCE 09:15 Lumpert Bojan
ELAN : MNK BIJELO DUGME BEGUNJE 08:00 Žnidaršič Andrej
SMOLA : MST-ACTIVITY RADOVLJICA 10:00 Žnidaršič Andrej
ŠD LANCOVO : DVORSKA VAS LANCOVO 08:00 Grujić Stanimir
ŠD PODNART : KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA PODNART 10:00 Grujić Stanimir
NK GAMSI : PROSTI
3.KOLO – 24.09.2023 IGRIŠČE URA SODNIK
POKLJUKA TEAM : VRBNJE VRBNJE 08:00 Žnidaršič Andrej
CALIMERO BOYS : NK HOM RADOVLJICA 08:00 Peterman Rok
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA : ELMONT BLED HRUŠICA 10:00 Peterman Rok
ŠD GORJE : ČPINARJI LJUBNO STOVIČJE 09:00 Kolenko Miro
MST-ACTIVITY : LISJAKI NAKLO HRUŠICA 08:00 Lumpert Bojan
MOŠNJE COMETAL : ŠD BREZJE MOBY DICK ČRNIVEC 08:00 Ažman Nace
BAFFI BREZJE : SMOLA ČRNIVEC 09:15 Ažman Nace
BARTOG : CIFRA ZAVRŠNICA 08:00 Markež Aljoša
NK GAMSI : DVORSKA VAS ZAVRŠNICA 09:15 Markež Aljoša
MNK BIJELO DUGME : LIPCE BEGUNJE 10:00 Rebec Aleš
NK POSAVEC : ELAN LJUBNO 08:00 Rebec Aleš
KMN UTRIP : ŠD PODNART NOMENJ 09:00 Vovk Miran
ŠD LANCOVO : PROSTI
4.KOLO, 01.10.2023 IGRIŠČE URA SODNIK
SMOLA : ELMONT BLED RADOVLJICA 08:00 Ažman Luka odigrano 27.9. ob 18. uri
LISJAKI NAKLO : KMN UTRIP RADOVLJICA 08:00  Ažman Luka
VRBNJE : ŠD GORJE VRBNJE 08:00 Peterman Rok
POKLJUKA TEAM : CALIMERO BOYS VRBNJE 09:15 Peterman Rok
ČPINARJI LJUBNO : CIFRA LJUBNO 09:15 Kolenko Miro
MST-ACTIVITY : KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA HRUŠICA 08:00 Ažman Nace
LIPCE : ELAN LIPCE 10:00 Ažman Nace
ŠD BREZJE MOBY DICK : NK GAMSI ČRNIVEC 08:00 Žnidaršič Andrej
NK POSAVEC : ŠD LANCOVO LJUBNO 08:00 Markež Aljoša
ŠD PODNART : BAFFI BREZJE PODNART 10:00 Markež Aljoša
DVORSKA VAS : MNK BIJELO DUGME BEGUNJE 08:00 Lumpert Bojan
NK HOM : BARTOG HOM 10:30 Lumpert Bojan
MOŠNJE COMETAL : PROSTI
ELAN : ŠD LANCOVO BEGUNJE 08:00 Ažman Nace
MNK BIJELO DUGME : NK POSAVEC BEGUNJE 09:15 Ažman Nace
MOŠNJE COMETAL : NK GAMSI ČRNIVEC 08:00 Vovk Miran
CIFRA : POKLJUKA TEAM BEGUNJE 10:30 Vovk Miran
ŠD BREZJE MOBY DICK : DVORSKA VAS ČRNIVEC 09:15 Žnidaršič Andrej
BAFFI BREZJE : MST-ACTIVITY ČRNIVEC 10:30 Žnidaršič Andrej
CALIMERO BOYS : VRBNJE RADOVLJICA 08:00 Rebec Aleš
BARTOG : ČPINARJI LJUBNO ZAVRŠNICA 10:00 Rebec Aleš
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA : LISJAKI NAKLO HRUŠICA 08:00 Markež Aljoša
ELMONT BLED : ŠD PODNART LIPCE 10:00 Markež Aljoša
ŠD GORJE : NK HOM STOVIČJE 08:00 Peterman Rok
KMN UTRIP : SMOLA NOMENJ 10:30 Peterman Rok
LIPCE : PROSTI
6.KOLO – 15.10.2023 IGRIŠČE URA SODNIK
CALIMERO BOYS : CIFRA RADOVLJICA 08:00 Peterman Rok
LISJAKI NAKLO : SMOLA RADOVLJICA 09:15 Peterman Rok
BARTOG : ŠD GORJE ZAVRŠNICA 08:00 Lumpert Bojan
NK GAMSI NK POSAVEC ZAVRŠNICA 09:15 Lumpert Bojan
ČPINARJI LJUBNO : POKLJUKA TEAM LJUBNO 08:00 Žnidaršič Andrej
ŠD PODNART : MST-ACTIVITY PODNART 10:00 Žnidaršič Andrej
ŠD BREZJE MOBY DICK ELAN ČRNIVEC 08:00 Rebec Aleš
BAFFI BREZJE : KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA ČRNIVEC 09:15 Rebec Aleš
LIPCE DVORSKA VAS LIPCE 08:00 Markež Aljoša
ELMONT BLED : KMN UTRIP LIPCE 09:15 Markež Aljoša
NK HOM : VRBNJE HOM 10:30 Ažman Nace
ŠD LANCOVO MOŠNJE COMETAL LANCOVO 08:00 Ažman Nace
MNK BIJELO DUGME PROSTI
7.KOLO – 22.10.2023 IGRIŠČE URA SODNIK
ŠD LANCOVO : MNK BIJELO DUGME LANCOVO 08:00 Markež Aljoša
ŠD GORJE : CALIMERO BOYS STOVIČJE 10:30 Markež Aljoša
POKLJUKA TEAM : BARTOG VRBNJE 08:00 Lumpert Bojan
VRBNJE : CIFRA VRBNJE 09:15 Lumpert Bojan
ELAN : NK GAMSI BEGUNJE 08:00 Rebec Aleš
ČPINARJI LJUBNO : NK HOM LJUBNO 10:00 Rebec Aleš
LISJAKI NAKLO : BAFFI BREZJE RADOVLJICA 08:00 Ažman Nace
SMOLA : ŠD PODNART RADOVLJICA 09:15 Ažman Nace
MST-ACTIVITY : ELMONT BLED HRUŠICA 08:00 Žnidaršič Andrej
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA : KMN UTRIP HRUŠICA 09:15 Žnidaršič Andrej
ŠD BREZJE MOBY DICK : LIPCE ČRNIVEC 08:00 Peterman Rok
MOŠNJE COMETAL : NK POSAVEC ČRNIVEC 09:15 Peterman Rok
DVORSKA VAS : PROSTI
P