Liga malega nogometa

2022/23
Razpored
Rezultati
Lestvice
Rezultati
18. 6. 2023
18. 6. 2023
- 10:30
MNK BIJELO DUGME
8 3
NK POSAVEC
18. 6. 2023
- 10:00
POKLJUKA TEAM
6 7
VRBNJE
18. 6. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
6 2
CALIMERO BOYS
18. 6. 2023
- 10:00
KMN UTRIP
8 5
MST-ACTIVITY
18. 6. 2023
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
4 2
ČPINARJI LJUBNO
18. 6. 2023
- 09:15
BAFFI BREZJE
12 2
BARTOG JESENICE
18. 6. 2023
- 09:00
ŠD GORJE
2 5
ELMONT BLED
18. 6. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 0
MOŠNJE COMETAL
18. 6. 2023
- 08:00
CIFRA
5 8
NK HOM
18. 6. 2023
- 08:00
LISJAKI NAKLO
11 1
LIPCE
18. 6. 2023
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
3 2
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
18. 6. 2023
- 08:00
ŠD RIBNO
1 4
SMOLA
11. 6. 2023
11. 6. 2023
- 10:00
ŠD RIBNO
2 4
KMN UTRIP
11. 6. 2023
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
3 3
CIFRA
11. 6. 2023
- 09:15
NK GAMSI
9 3
NK POSAVEC
11. 6. 2023
- 09:15
VRBNJE
6 8
BAFFI BREZJE
11. 6. 2023
- 09:15
MST-ACTIVITY
10 4
ŠD GORJE
11. 6. 2023
- 09:15
SMOLA
3 0
ŠD KAMNA GORICA
11. 6. 2023
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
4 4
ŠD BREZJE MOBY DICK
11. 6. 2023
- 08:00
NK HOM
1 1
ŠD LANCOVO
11. 6. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
9 4
LIPCE
11. 6. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
4 2
LISJAKI NAKLO
11. 6. 2023
- 08:00
POKLJUKA TEAM
1 11
ŠD PODNART
11. 6. 2023
- 08:00
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
2 9
ELMONT BLED
4. 6. 2023
4. 6. 2023
- 10:30
LISJAKI NAKLO
8 3
VRBNJE
4. 6. 2023
- 10:30
ŠD GORJE
3 6
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
4. 6. 2023
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
1 3
NK POSAVEC
4. 6. 2023
- 09:15
ŠD LANCOVO
2 3
CIFRA
4. 6. 2023
- 09:15
BARTOG JESENICE
0 3
POKLJUKA TEAM
4. 6. 2023
- 09:15
ELMONT BLED
0 6
MST-ACTIVITY
4. 6. 2023
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
3 2
NK HOM
4. 6. 2023
- 08:00
NK GAMSI
4 8
MOŠNJE COMETAL
4. 6. 2023
- 08:00
LIPCE
2 5
ŠD PODNART
4. 6. 2023
- 08:00
BAFFI BREZJE
3 0
CALIMERO BOYS
4. 6. 2023
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
5 7
ŠD RIBNO
4. 6. 2023
- 08:00
KMN UTRIP
2 4
SMOLA
28. 5. 2023
28. 5. 2023
- 10:30
KMN UTRIP
5 4
ŠD KAMNA GORICA
28. 5. 2023
- 10:00
MOŠNJE COMETAL
8 8
MNK BIJELO DUGME
28. 5. 2023
- 10:00
NK HOM
3 2
ŠD DVORSKA VAS
28. 5. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
2 5
BAFFI BREZJE
28. 5. 2023
- 09:15
POKLJUKA TEAM
1 8
LISJAKI NAKLO
28. 5. 2023
- 09:15
SMOLA
13 2
ŠD GORJE
28. 5. 2023
- 08:00
NK GAMSI
4 2
ŠD BREZJE MOBY DICK
28. 5. 2023
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
8 5
ŠD LANCOVO
28. 5. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
9 0
BARTOG JESENICE
28. 5. 2023
- 08:00
VRBNJE
3 1
LIPCE
28. 5. 2023
- 08:00
ŠD RIBNO
4 5
ELMONT BLED
28. 5. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
8 5
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
21. 5. 2023
21. 5. 2023
- 10:30
MNK BIJELO DUGME
0 5
NK GAMSI
21. 5. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
4 1
LISJAKI NAKLO
21. 5. 2023
- 09:15
MOŠNJE COMETAL
2 4
NK POSAVEC
21. 5. 2023
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
4 4
ŠD LANCOVO
21. 5. 2023
- 09:15
VRBNJE
3 6
BARTOG JESENICE
21. 5. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
2 2
SMOLA
21. 5. 2023
- 08:00
CIFRA
5 3
ČPINARJI LJUBNO
21. 5. 2023
- 08:00
BAFFI BREZJE
4 4
LIPCE
21. 5. 2023
- 08:00
POKLJUKA TEAM
1 3
CALIMERO BOYS
21. 5. 2023
- 08:00
ŠD GORJE
6 1
KMN UTRIP
21. 5. 2023
- 08:00
ELMONT BLED
9 7
ŠD KAMNA GORICA
21. 5. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
6 3
ŠD RIBNO
14. 5. 2023
14. 5. 2023
- 13:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
2 4
CIFRA
14. 5. 2023
- 11:45
MOŠNJE COMETAL
0 3
ČPINARJI LJUBNO
14. 5. 2023
- 10:30
LISJAKI NAKLO
3 4
BAFFI BREZJE
14. 5. 2023
- 10:30
ŠD RIBNO
8 7
ŠD GORJE
14. 5. 2023
- 10:00
ŠD KAMNA GORICA
1 7
MST-ACTIVITY
14. 5. 2023
- 09:15
NK GAMSI
4 3
MNK BIJELO DUGME
14. 5. 2023
- 09:15
SMOLA
3 2
ELMONT BLED
14. 5. 2023
- 08:30
KMN UTRIP
3 6
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
14. 5. 2023
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
3 2
NK POSAVEC
14. 5. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
0 3
ŠD PODNART
14. 5. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
3 11
VRBNJE
14. 5. 2023
- 08:00
LIPCE
2 3
POKLJUKA TEAM
12. 5. 2023
12. 5. 2023
- 18:00
NK HOM
3 3
ŠD LANCOVO
7. 5. 2023
7. 5. 2023
- 10:00
CIFRA
5 4
NK GAMSI
7. 5. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
3 4
VRBNJE
7. 5. 2023
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
6 1
ŠD DVORSKA VAS
7. 5. 2023
- 09:15
BAFFI BREZJE
5 2
POKLJUKA TEAM
7. 5. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
6 3
ŠD RIBNO
7. 5. 2023
- 09:15
ELMONT BLED
3 2
KMN UTRIP
7. 5. 2023
- 09:00
ŠD GORJE
5 3
ŠD KAMNA GORICA
7. 5. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
5 3
MNK BIJELO DUGME
7. 5. 2023
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
3 1
ŠD BREZJE MOBY DICK
7. 5. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
0 4
NK HOM
7. 5. 2023
- 08:00
LISJAKI NAKLO
6 3
BARTOG JESENICE
7. 5. 2023
- 08:00
LIPCE
4 1
CALIMERO BOYS
7. 5. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
4 6
SMOLA
23. 10. 2022
23. 10. 2022
- 10:00
LISJAKI NAKLO
1 2
ŠD PODNART
23. 10. 2022
- 10:00
BARTOG JESENICE
3 3
VRBNJE
23. 10. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
2 4
ŠD LANCOVO
23. 10. 2022
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
0 7
CIFRA
23. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
5 4
KMN UTRIP
23. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
2 2
SMOLA
23. 10. 2022
- 09:00
ŠD GORJE
6 5
ŠD RIBNO
23. 10. 2022
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
8 3
NK POSAVEC
23. 10. 2022
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
4 6
NK GAMSI
23. 10. 2022
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
2 6
NK HOM
23. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
0 4
BAFFI BREZJE
23. 10. 2022
- 08:00
CALIMERO BOYS
0 3
POKLJUKA TEAM
23. 10. 2022
- 08:00
MST-ACTIVITY
7 2
ŠD KAMNA GORICA
16. 10. 2022
16. 10. 2022
- 10:30
CIFRA
7 1
NK POSAVEC
16. 10. 2022
- 10:00
NK HOM
2 4
ČPINARJI LJUBNO
16. 10. 2022
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
3 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
16. 10. 2022
- 09:15
NK GAMSI
3 5
ŠD LANCOVO
16. 10. 2022
- 09:15
CALIMERO BOYS
3 1
ŠD PODNART
16. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
2 7
ŠD KAMNA GORICA
16. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
9 3
ŠD GORJE
16. 10. 2022
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
5 6
MOŠNJE COMETAL
16. 10. 2022
- 08:00
BARTOG JESENICE
0 5
BAFFI BREZJE
16. 10. 2022
- 08:00
VRBNJE
1 3
POKLJUKA TEAM
16. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
1 3
LISJAKI NAKLO
16. 10. 2022
- 08:00
MST-ACTIVITY
10 0
KMN UTRIP
16. 10. 2022
- 08:00
SMOLA
3 0
ŠD RIBNO
9. 10. 2022
9. 10. 2022
- 10:30
BAFFI BREZJE
1 2
VRBNJE
9. 10. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
0 0
POKLJUKA TEAM
9. 10. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
10 0
NK POSAVEC
9. 10. 2022
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
4 6
ČPINARJI LJUBNO
9. 10. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
2 7
NK GAMSI
9. 10. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
4 1
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
9. 10. 2022
- 08:00
CIFRA
5 2
ŠD DVORSKA VAS
9. 10. 2022
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
1 6
NK HOM
9. 10. 2022
- 08:00
LIPCE
4 10
BARTOG JESENICE
9. 10. 2022
- 08:00
LISJAKI NAKLO
13 2
CALIMERO BOYS
9. 10. 2022
- 08:00
ŠD GORJE
4 6
MST-ACTIVITY
9. 10. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
2 2
ŠD RIBNO
9. 10. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
1 5
SMOLA
6. 10. 2022
6. 10. 2022
- 19:00
LISJAKI NAKLO
6 6
POKLJUKA TEAM
6. 10. 2022
- 17:00
ČPINARJI LJUBNO
7 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
2. 10. 2022
2. 10. 2022
- 10:00
NK HOM
2 4
NK GAMSI
2. 10. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
9 2
LIPCE
2. 10. 2022
- 09:15
CIFRA
7 2
ŠD LANCOVO
2. 10. 2022
- 09:15
POKLJUKA TEAM
6 0
BARTOG JESENICE
2. 10. 2022
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
12 8
ŠD GORJE
2. 10. 2022
- 09:15
SMOLA
6 2
KMN UTRIP
2. 10. 2022
- 08:00
NK POSAVEC
6 7
MNK BIJELO DUGME
2. 10. 2022
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
13 1
MOŠNJE COMETAL
2. 10. 2022
- 08:00
VRBNJE
8 1
LISJAKI NAKLO
2. 10. 2022
- 08:00
CALIMERO BOYS
2 5
BAFFI BREZJE
2. 10. 2022
- 08:00
ŠD RIBNO
1 5
ŠD KAMNA GORICA
2. 10. 2022
- 08:00
MST-ACTIVITY
5 3
ELMONT BLED
25. 9. 2022
25. 9. 2022
- 10:00
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
14 10
MST-ACTIVITY
25. 9. 2022
- 09:15
NK POSAVEC
2 2
ŠD BREZJE MOBY DICK
25. 9. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
5 2
MOŠNJE COMETAL
25. 9. 2022
- 09:15
ELMONT BLED
11 2
ŠD RIBNO
25. 9. 2022
- 09:00
ŠD GORJE
4 4
SMOLA
25. 9. 2022
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
7 8
CIFRA
25. 9. 2022
- 08:00
NK GAMSI
4 6
ŠD DVORSKA VAS
25. 9. 2022
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
3 4
NK HOM
25. 9. 2022
- 08:00
BARTOG JESENICE
5 2
CALIMERO BOYS
25. 9. 2022
- 08:00
LIPCE
1 5
VRBNJE
25. 9. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
3 5
KMN UTRIP
18. 9. 2022
18. 9. 2022
- 10:00
BAFFI BREZJE
9 5
ŠD PODNART
11. 9. 2022
11. 9. 2022
- 10:00
NK GAMSI
6 5
ČPINARJI LJUBNO
11. 9. 2022
- 10:00
ŠD PODNART
5 2
BARTOG JESENICE
11. 9. 2022
- 10:00
SMOLA
8 2
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
11. 9. 2022
- 10:00
ŠD RIBNO
0 3
MST-ACTIVITY
11. 9. 2022
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
4 8
MNK BIJELO DUGME
11. 9. 2022
- 09:15
ŠD LANCOVO
3 4
ŠD DVORSKA VAS
11. 9. 2022
- 09:15
VRBNJE
2 1
CALIMERO BOYS
11. 9. 2022
- 08:00
NK POSAVEC
2 2
MOŠNJE COMETAL
11. 9. 2022
- 08:00
NK HOM
2 1
CIFRA
11. 9. 2022
- 08:00
BAFFI BREZJE
5 11
LISJAKI NAKLO
11. 9. 2022
- 08:00
POKLJUKA TEAM
3 0
LIPCE
11. 9. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
7 7
ŠD GORJE
11. 9. 2022
- 08:00
ŠD KAMNA GORICA
3 2
ELMONT BLED
4. 9. 2022
4. 9. 2022
- 10:00
NK HOM
7 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
4. 9. 2022
- 10:00
ŠD RIBNO
3 8
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
4. 9. 2022
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
4 5
MNK BIJELO DUGME
4. 9. 2022
- 09:15
POKLJUKA TEAM
5 4
BAFFI BREZJE
4. 9. 2022
- 09:15
BARTOG JESENICE
4 8
LISJAKI NAKLO
4. 9. 2022
- 09:15
CALIMERO BOYS
7 0
LIPCE
4. 9. 2022
- 09:15
ŠD KAMNA GORICA
3 2
ŠD GORJE
4. 9. 2022
- 08:00
ŠD LANCOVO
3 4
ČPINARJI LJUBNO
4. 9. 2022
- 08:00
CIFRA
7 2
MOŠNJE COMETAL
4. 9. 2022
- 08:00
NK GAMSI
3 5
NK POSAVEC
4. 9. 2022
- 08:00
VRBNJE
0 3
ŠD PODNART
4. 9. 2022
- 08:00
KMN UTRIP
1 9
ELMONT BLED
4. 9. 2022
- 08:00
SMOLA
5 5
MST-ACTIVITY
Lestvica
SKUPINA A
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
SMOLA
n z z z z
14
10
4
0
68
29
39
34
2
MST-ACTIVITY
z z z z p
14
10
1
3
92
55
37
31
3
ELMONT BLED
z z p z z
14
9
1
4
73
43
30
28
4
14
7
1
6
73
75
-2
22
5
14
5
0
9
47
62
-15
15
6
KMN UTRIP
p z p z z
14
4
2
8
46
72
-26
14
7
ŠD GORJE
z p p p p
14
3
2
9
63
92
-29
11
8
ŠD RIBNO
p p z p p
14
2
1
11
41
75
-34
6
SKUPINA B
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
BAFFI BREZJE
n z z z z
14
10
1
3
74
44
30
31
2
ŠD PODNART
z p z z z
14
9
1
4
59
32
27
28
3
LISJAKI NAKLO
p z z p z
14
8
1
5
82
48
34
25
4
VRBNJE
p z p p z
14
8
1
5
58
48
10
25
5
POKLJUKA TEAM
p p z p p
14
7
2
5
43
47
-4
23
6
CALIMERO BOYS
z z p z p
14
5
0
9
39
56
-17
14
7
14
4
1
9
44
73
-29
13
8
LIPCE
n p p p p
14
1
1
12
26
77
-51
4
SKUPINA C
SKUPINA C-1
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
CIFRA
z z n p
13
10
1
2
67
38
29
31
2
13
9
0
4
66
43
23
27
3
NK HOM
z p n z
13
8
2
3
50
29
21
26
4
13
6
2
5
51
42
9
20
5