Liga malega nogometa 23/24

2023-2024
Razpored
Rezultati
Lestvice
Rezultati
16. 6. 2024
16. 6. 2024
- 10:30
KMN UTRIP
3 0
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
16. 6. 2024
- 10:30
ELMONT BLED
11 3
MST-ACTIVITY
16. 6. 2024
- 10:00
NK POSAVEC
1 1
ŠD BREZJE MOBY DICK
16. 6. 2024
- 09:15
MOŠNJE COMETAL
0 1
ELAN
16. 6. 2024
- 09:15
LIPCE
4 0
NK GAMSI
16. 6. 2024
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
4 1
ŠD LANCOVO
16. 6. 2024
- 09:00
ŠD PODNART
2 3
SMOLA
16. 6. 2024
- 08:00
BARTOG JESENICE
0 3
POKLJUKA TEAM
16. 6. 2024
- 08:00
NK HOM
4 4
ČPINARJI LJUBNO
16. 6. 2024
- 08:00
CIFRA
0 3
VRBNJE
16. 6. 2024
- 08:00
CALIMERO BOYS
3 0
ŠD GORJE
13. 6. 2024
13. 6. 2024
- 18:30
BAFFI BREZJE
5 3
LISJAKI NAKLO
9. 6. 2024
9. 6. 2024
- 09:45
MOŠNJE COMETAL
6 3
ŠD BREZJE MOBY DICK
9. 6. 2024
- 09:15
ELAN
7 3
NK POSAVEC
9. 6. 2024
- 09:15
POKLJUKA TEAM
12 0
ČPINARJI LJUBNO
9. 6. 2024
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
7 4
BAFFI BREZJE
9. 6. 2024
- 09:00
ŠD GORJE
11 7
BARTOG JESENICE
9. 6. 2024
- 08:00
SMOLA
6 1
LISJAKI NAKLO
9. 6. 2024
- 08:00
CIFRA
3 10
CALIMERO BOYS
9. 6. 2024
- 08:00
VRBNJE
4 1
NK HOM
9. 6. 2024
- 08:00
KMN UTRIP
5 9
ELMONT BLED
9. 6. 2024
- 08:00
MST-ACTIVITY
1 5
ŠD PODNART
2. 6. 2024
2. 6. 2024
- 10:00
ELAN
5 2
ŠD BREZJE MOBY DICK
2. 6. 2024
- 10:00
ŠD LANCOVO
2 3
NK GAMSI
2. 6. 2024
- 09:45
MST-ACTIVITY
4 8
BAFFI BREZJE
2. 6. 2024
- 09:15
NK POSAVEC
7 4
MOŠNJE COMETAL
2. 6. 2024
- 09:15
POKLJUKA TEAM
9 0
CIFRA
2. 6. 2024
- 09:15
SMOLA
3 0
KMN UTRIP
2. 6. 2024
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
7 11
BARTOG JESENICE
2. 6. 2024
- 08:00
NK HOM
2 3
ŠD GORJE
2. 6. 2024
- 08:00
VRBNJE
3 0
CALIMERO BOYS
2. 6. 2024
- 08:00
LISJAKI NAKLO
0 3
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
2. 6. 2024
- 08:00
ŠD PODNART
1 5
ELMONT BLED
2. 6. 2024
- 08:00
LIPCE
6 3
MNK BIJELO DUGME
26. 5. 2024
26. 5. 2024
- 18:00
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
3 4
MST-ACTIVITY
26. 5. 2024
- 10:30
BARTOG JESENICE
4 3
NK HOM
26. 5. 2024
- 10:30
CALIMERO BOYS
0 3
POKLJUKA TEAM
26. 5. 2024
- 10:30
ELAN
5 6
MOŠNJE COMETAL
26. 5. 2024
- 09:15
BAFFI BREZJE
3 5
ŠD PODNART
26. 5. 2024
- 09:15
ELMONT BLED
7 1
SMOLA
26. 5. 2024
- 09:15
CIFRA
7 6
ČPINARJI LJUBNO
26. 5. 2024
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 0
NK POSAVEC
26. 5. 2024
- 08:00
LIPCE
6 3
ŠD LANCOVO
26. 5. 2024
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
1 7
ŠD DVORSKA VAS
26. 5. 2024
- 08:00
ŠD GORJE
3 8
VRBNJE
26. 5. 2024
- 08:00
KMN UTRIP
3 4
LISJAKI NAKLO
19. 5. 2024
19. 5. 2024
- 10:15
ŠD PODNART
10 0
KMN UTRIP
19. 5. 2024
- 09:45
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 5
MOŠNJE COMETAL
19. 5. 2024
- 09:15
ELMONT BLED
4 5
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
19. 5. 2024
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
3 3
ŠD GORJE
19. 5. 2024
- 09:15
CIFRA
9 4
BARTOG JESENICE
19. 5. 2024
- 09:15
SMOLA
5 3
BAFFI BREZJE
19. 5. 2024
- 08:00
VRBNJE
4 2
POKLJUKA TEAM
19. 5. 2024
- 08:00
NK GAMSI
2 2
MNK BIJELO DUGME
19. 5. 2024
- 08:00
NK POSAVEC
2 4
ELAN
19. 5. 2024
- 08:00
NK HOM
5 5
CALIMERO BOYS
19. 5. 2024
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
5 9
LIPCE
15. 5. 2024
15. 5. 2024
- 19:30
LISJAKI NAKLO
3 8
MST-ACTIVITY
12. 5. 2024
12. 5. 2024
- 10:30
BAFFI BREZJE
7 2
KMN UTRIP
12. 5. 2024
- 10:30
ŠD DVORSKA VAS
4 2
NK GAMSI
12. 5. 2024
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 5
ELAN
12. 5. 2024
- 09:15
POKLJUKA TEAM
5 1
ŠD GORJE
12. 5. 2024
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
3 1
ŠD LANCOVO
12. 5. 2024
- 09:15
MST-ACTIVITY
2 3
SMOLA
12. 5. 2024
- 09:15
LISJAKI NAKLO
3 7
ELMONT BLED
12. 5. 2024
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
6 2
NK POSAVEC
12. 5. 2024
- 08:00
VRBNJE
10 3
ČPINARJI LJUBNO
12. 5. 2024
- 08:00
CIFRA
8 5
NK HOM
12. 5. 2024
- 08:00
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
4 3
ŠD PODNART
12. 5. 2024
- 08:00
CALIMERO BOYS
12 4
BARTOG JESENICE
5. 5. 2024
5. 5. 2024
- 10:30
SMOLA
13 7
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
5. 5. 2024
- 10:15
ŠD GORJE
7 4
CIFRA
5. 5. 2024
- 10:00
ŠD PODNART
5 6
LISJAKI NAKLO
5. 5. 2024
- 09:15
ELAN
3 7
MOŠNJE COMETAL
5. 5. 2024
- 09:15
NK POSAVEC
4 0
ŠD DVORSKA VAS
5. 5. 2024
- 09:15
BARTOG JESENICE
6 4
VRBNJE
5. 5. 2024
- 08:00
ŠD LANCOVO
5 0
LIPCE
5. 5. 2024
- 08:00
KMN UTRIP
4 8
MST-ACTIVITY
5. 5. 2024
- 08:00
NK HOM
0 4
POKLJUKA TEAM
5. 5. 2024
- 08:00
MNK BIJELO DUGME
3 6
NK GAMSI
5. 5. 2024
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
1 11
CALIMERO BOYS
5. 5. 2024
- 08:00
ELMONT BLED
3 0
BAFFI BREZJE
28. 4. 2024
28. 4. 2024
- 10:15
MNK BIJELO DUGME
3 3
ŠD BREZJE MOBY DICK
28. 4. 2024
- 09:15
BAFFI BREZJE
4 3
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
28. 4. 2024
- 09:00
LIPCE
8 5
NK POSAVEC
28. 4. 2024
- 09:00
NK GAMSI
3 7
ŠD LANCOVO
28. 4. 2024
- 09:00
ŠD DVORSKA VAS
6 2
MOŠNJE COMETAL
22. 10. 2023
22. 10. 2023
- 10:30
ŠD GORJE
3 5
CALIMERO BOYS
22. 10. 2023
- 10:00
ČPINARJI LJUBNO
2 6
NK HOM
22. 10. 2023
- 09:15
MOŠNJE COMETAL
4 3
NK POSAVEC
22. 10. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
3 9
KMN UTRIP
22. 10. 2023
- 09:15
SMOLA
10 3
ŠD PODNART
22. 10. 2023
- 09:15
VRBNJE
5 7
CIFRA
22. 10. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 4
LIPCE
22. 10. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
2 5
ELMONT BLED
22. 10. 2023
- 08:00
LISJAKI NAKLO
0 6
BAFFI BREZJE
22. 10. 2023
- 08:00
ELAN
1 11
NK GAMSI
22. 10. 2023
- 08:00
POKLJUKA TEAM
7 2
BARTOG JESENICE
22. 10. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
7 3
MNK BIJELO DUGME
15. 10. 2023
15. 10. 2023
- 10:30
NK HOM
2 2
VRBNJE
15. 10. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
10 4
MST-ACTIVITY
15. 10. 2023
- 09:15
ELMONT BLED
4 2
KMN UTRIP
15. 10. 2023
- 09:15
NK GAMSI
4 2
NK POSAVEC
15. 10. 2023
- 09:15
LISJAKI NAKLO
3 6
SMOLA
15. 10. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
6 3
MOŠNJE COMETAL
15. 10. 2023
- 08:00
LIPCE
0 6
ŠD DVORSKA VAS
15. 10. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 3
ELAN
15. 10. 2023
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
1 7
POKLJUKA TEAM
15. 10. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
6 7
ŠD GORJE
15. 10. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
6 10
CIFRA
8. 10. 2023
8. 10. 2023
- 10:30
KMN UTRIP
2 7
SMOLA
8. 10. 2023
- 10:30
BAFFI BREZJE
1 4
MST-ACTIVITY
8. 10. 2023
- 10:30
CIFRA
2 7
POKLJUKA TEAM
8. 10. 2023
- 10:00
ELMONT BLED
5 3
ŠD PODNART
8. 10. 2023
- 10:00
BARTOG JESENICE
7 5
ČPINARJI LJUBNO
8. 10. 2023
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 3
ŠD DVORSKA VAS
8. 10. 2023
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
5 3
NK POSAVEC
8. 10. 2023
- 08:00
ŠD GORJE
2 7
NK HOM
8. 10. 2023
- 08:00
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
4 4
LISJAKI NAKLO
8. 10. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
5 7
VRBNJE
8. 10. 2023
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
3 9
NK GAMSI
8. 10. 2023
- 08:00
ELAN
1 3
ŠD LANCOVO
1. 10. 2023
1. 10. 2023
- 10:30
NK HOM
3 0
BARTOG JESENICE
1. 10. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
5 1
BAFFI BREZJE
1. 10. 2023
- 10:00
LIPCE
3 3
ELAN
1. 10. 2023
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
3 10
CIFRA
1. 10. 2023
- 09:15
POKLJUKA TEAM
6 2
CALIMERO BOYS
1. 10. 2023
- 09:15
LISJAKI NAKLO
2 8
KMN UTRIP
1. 10. 2023
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
3 4
MNK BIJELO DUGME
1. 10. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 4
NK GAMSI
1. 10. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
5 13
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
1. 10. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
4 6
ŠD LANCOVO
1. 10. 2023
- 08:00
VRBNJE
11 2
ŠD GORJE
1. 10. 2023
- 08:00
SMOLA
4 6
ELMONT BLED
24. 9. 2023
24. 9. 2023
- 10:00
MNK BIJELO DUGME
4 2
LIPCE
24. 9. 2023
- 10:00
CALIMERO BOYS
3 4
NK HOM
24. 9. 2023
- 09:15
NK GAMSI
7 5
ŠD DVORSKA VAS
24. 9. 2023
- 09:15
BAFFI BREZJE
3 5
SMOLA
24. 9. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
5 8
ELMONT BLED
24. 9. 2023
- 09:00
KMN UTRIP
1 10
ŠD PODNART
24. 9. 2023
- 09:00
ŠD GORJE
12 5
ČPINARJI LJUBNO
24. 9. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
4 0
ELAN
24. 9. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
7 9
CIFRA
24. 9. 2023
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
6 3
ŠD BREZJE MOBY DICK
24. 9. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
4 3
LISJAKI NAKLO
24. 9. 2023
- 08:00
POKLJUKA TEAM
5 1
VRBNJE
17. 9. 2023
17. 9. 2023
- 10:30
KMN UTRIP
4 5
BAFFI BREZJE
17. 9. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
7 1
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
17. 9. 2023
- 10:00
SMOLA
2 4
MST-ACTIVITY
17. 9. 2023
- 10:00
NK HOM
8 3
CIFRA
17. 9. 2023
- 09:15
LIPCE
7 1
MOŠNJE COMETAL
17. 9. 2023
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
4 6
VRBNJE
17. 9. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
4 5
ŠD DVORSKA VAS
17. 9. 2023
- 08:00
ELAN
1 6
MNK BIJELO DUGME
17. 9. 2023
- 08:00
ELMONT BLED
10 2
LISJAKI NAKLO
17. 9. 2023
- 08:00
ŠD GORJE
7 5
POKLJUKA TEAM
17. 9. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
2 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
17. 9. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
2 7
CALIMERO BOYS
10. 9. 2023
10. 9. 2023
- 10:30
BAFFI BREZJE
2 7
ELMONT BLED
10. 9. 2023
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
8 1
ELAN
10. 9. 2023
- 09:15
POKLJUKA TEAM
4 3
NK HOM
10. 9. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
3 7
SMOLA
10. 9. 2023
- 09:15
CALIMERO BOYS
13 5
ČPINARJI LJUBNO
10. 9. 2023
- 09:15
MOŠNJE COMETAL
3 4
MNK BIJELO DUGME
10. 9. 2023
- 08:00
CIFRA
8 3
ŠD GORJE
10. 9. 2023
- 08:00
VRBNJE
7 3
BARTOG JESENICE
10. 9. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
3 5
KMN UTRIP
10. 9. 2023
- 08:00
LISJAKI NAKLO
2 4
ŠD PODNART
10. 9. 2023
- 08:00
NK GAMSI
11 3
LIPCE
10. 9. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
2 4
ŠD LANCOVO
Lestvica
SKUPINA A
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
ELMONT BLED
p z z z z
14
13
0
1
91
38
53
39
2
SMOLA
z p z z z
14
11
0
3
75
46
29
33
3
ŠD PODNART
z z p z p
14
8
0
6
73
46
27
24
4
MST-ACTIVITY
z z p p p
14
6
0
8
56
76
-20
18
5
BAFFI BREZJE
p p z p z
14
6
0
8
52
57
-5
17
6
14
5
1
8
61
75
-14
16
7
KMN UTRIP
p p p p z
14
4
0
10
48
75
-27
12
8
LISJAKI NAKLO
p z p p p
14
2
1
11
36
79
-43
7
SKUPINA B
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
POKLJUKA TEAM
p z z z z
14
12
0
2
79
23
56
36
2
VRBNJE
z z z z z
14
10
1
3
75
43
32
31
3
CIFRA
z z p p p
14
8
0
6
80
83
-3
23
4
CALIMERO BOYS
n p p z z
14
7
1
6
82
56
26
22
5
ŠD GORJE
n p z z p
14
6
1
7
64
79
-15
19
6
NK HOM
n p p p n
14
5
3
6
53
48
5
18
7
14
4
0
10
63
94
-31
12
8
14
0
2
12
49
119
-70
2
SKUPINA C1
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
NK GAMSI
z p n z p
12
8
1
3
62
39
23
25
2
12
7
1
4
56
38
18
22
3
LIPCE
p z z z z
12
7
1
4
52
49
3
22
4
ŠD LANCOVO
z p p p p
12
7
0
5
49
37
12
21
5
12
6
2
4
41
44
-3
20
6
14
1
4
9
35
51
-16
7
7
14
7
7
56
62
-6
21
8
14
5
2
7
40
61
-21
17
9
14
4
1
9
42
52
-10
13
10
SKUPINA C2
All
Home
Away