Liga malega nogometa 23/24

2023-2024
Razpored
Rezultati
Lestvice
29. 10. 2023
29. 10. 2023
- 09:15
BAFFI BREZJE
- -
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
Rezultati
22. 10. 2023
22. 10. 2023
- 10:30
ŠD GORJE
3 5
CALIMERO BOYS
22. 10. 2023
- 10:00
ČPINARJI LJUBNO
2 6
NK HOM
22. 10. 2023
- 09:15
MOŠNJE COMETAL
4 3
NK POSAVEC
22. 10. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
3 9
KMN UTRIP
22. 10. 2023
- 09:15
SMOLA
10 3
ŠD PODNART
22. 10. 2023
- 09:15
VRBNJE
5 7
CIFRA
22. 10. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 4
LIPCE
22. 10. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
2 5
ELMONT BLED
22. 10. 2023
- 08:00
LISJAKI NAKLO
0 6
BAFFI BREZJE
22. 10. 2023
- 08:00
ELAN
1 11
NK GAMSI
22. 10. 2023
- 08:00
POKLJUKA TEAM
7 2
BARTOG JESENICE
22. 10. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
7 3
MNK BIJELO DUGME
15. 10. 2023
15. 10. 2023
- 10:30
NK HOM
2 2
VRBNJE
15. 10. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
10 4
MST-ACTIVITY
15. 10. 2023
- 09:15
ELMONT BLED
4 2
KMN UTRIP
15. 10. 2023
- 09:15
NK GAMSI
4 2
NK POSAVEC
15. 10. 2023
- 09:15
LISJAKI NAKLO
3 6
SMOLA
15. 10. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
6 3
MOŠNJE COMETAL
15. 10. 2023
- 08:00
LIPCE
0 6
ŠD DVORSKA VAS
15. 10. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 3
ELAN
15. 10. 2023
- 08:00
ČPINARJI LJUBNO
1 7
POKLJUKA TEAM
15. 10. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
6 7
ŠD GORJE
15. 10. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
6 10
CIFRA
8. 10. 2023
8. 10. 2023
- 10:30
KMN UTRIP
2 7
SMOLA
8. 10. 2023
- 10:30
BAFFI BREZJE
1 4
MST-ACTIVITY
8. 10. 2023
- 10:30
CIFRA
2 7
POKLJUKA TEAM
8. 10. 2023
- 10:00
ELMONT BLED
5 3
ŠD PODNART
8. 10. 2023
- 10:00
BARTOG JESENICE
7 5
ČPINARJI LJUBNO
8. 10. 2023
- 09:15
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 3
ŠD DVORSKA VAS
8. 10. 2023
- 09:15
MNK BIJELO DUGME
5 3
NK POSAVEC
8. 10. 2023
- 08:00
ŠD GORJE
2 7
NK HOM
8. 10. 2023
- 08:00
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
4 4
LISJAKI NAKLO
8. 10. 2023
- 08:00
CALIMERO BOYS
5 7
VRBNJE
8. 10. 2023
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
3 9
NK GAMSI
8. 10. 2023
- 08:00
ELAN
1 3
ŠD LANCOVO
1. 10. 2023
1. 10. 2023
- 10:30
NK HOM
3 0
BARTOG JESENICE
1. 10. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
5 1
BAFFI BREZJE
1. 10. 2023
- 10:00
LIPCE
3 3
ELAN
1. 10. 2023
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
3 10
CIFRA
1. 10. 2023
- 09:15
POKLJUKA TEAM
6 2
CALIMERO BOYS
1. 10. 2023
- 09:15
LISJAKI NAKLO
2 8
KMN UTRIP
1. 10. 2023
- 08:00
ŠD DVORSKA VAS
3 4
MNK BIJELO DUGME
1. 10. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
3 4
NK GAMSI
1. 10. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
5 13
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
1. 10. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
4 6
ŠD LANCOVO
1. 10. 2023
- 08:00
VRBNJE
11 2
ŠD GORJE
1. 10. 2023
- 08:00
SMOLA
4 6
ELMONT BLED
24. 9. 2023
24. 9. 2023
- 10:00
MNK BIJELO DUGME
4 2
LIPCE
24. 9. 2023
- 10:00
CALIMERO BOYS
3 4
NK HOM
24. 9. 2023
- 09:15
NK GAMSI
7 5
ŠD DVORSKA VAS
24. 9. 2023
- 09:15
BAFFI BREZJE
3 5
SMOLA
24. 9. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
5 8
ELMONT BLED
24. 9. 2023
- 09:00
KMN UTRIP
1 10
ŠD PODNART
24. 9. 2023
- 09:00
ŠD GORJE
12 5
ČPINARJI LJUBNO
24. 9. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
4 0
ELAN
24. 9. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
7 9
CIFRA
24. 9. 2023
- 08:00
MOŠNJE COMETAL
6 3
ŠD BREZJE MOBY DICK
24. 9. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
4 3
LISJAKI NAKLO
24. 9. 2023
- 08:00
POKLJUKA TEAM
5 1
VRBNJE
17. 9. 2023
17. 9. 2023
- 10:30
KMN UTRIP
4 5
BAFFI BREZJE
17. 9. 2023
- 10:00
ŠD PODNART
7 1
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
17. 9. 2023
- 10:00
SMOLA
2 4
MST-ACTIVITY
17. 9. 2023
- 10:00
NK HOM
8 3
CIFRA
17. 9. 2023
- 09:15
LIPCE
7 1
MOŠNJE COMETAL
17. 9. 2023
- 09:15
ČPINARJI LJUBNO
4 6
VRBNJE
17. 9. 2023
- 08:00
ŠD LANCOVO
4 5
ŠD DVORSKA VAS
17. 9. 2023
- 08:00
ELAN
1 6
MNK BIJELO DUGME
17. 9. 2023
- 08:00
ELMONT BLED
10 2
LISJAKI NAKLO
17. 9. 2023
- 08:00
ŠD GORJE
7 5
POKLJUKA TEAM
17. 9. 2023
- 08:00
NK POSAVEC
2 0
ŠD BREZJE MOBY DICK
17. 9. 2023
- 08:00
BARTOG JESENICE
2 7
CALIMERO BOYS
10. 9. 2023
10. 9. 2023
- 10:30
BAFFI BREZJE
2 7
ELMONT BLED
10. 9. 2023
- 09:15
ŠD DVORSKA VAS
8 1
ELAN
10. 9. 2023
- 09:15
POKLJUKA TEAM
4 3
NK HOM
10. 9. 2023
- 09:15
KŠD HRUŠICA FASADE PRIMA
3 7
SMOLA
10. 9. 2023
- 09:15
CALIMERO BOYS
13 5
ČPINARJI LJUBNO
10. 9. 2023
- 09:15
MOŠNJE COMETAL
3 4
MNK BIJELO DUGME
10. 9. 2023
- 08:00
CIFRA
8 3
ŠD GORJE
10. 9. 2023
- 08:00
VRBNJE
7 3
BARTOG JESENICE
10. 9. 2023
- 08:00
MST-ACTIVITY
3 5
KMN UTRIP
10. 9. 2023
- 08:00
LISJAKI NAKLO
2 4
ŠD PODNART
10. 9. 2023
- 08:00
NK GAMSI
11 3
LIPCE
10. 9. 2023
- 08:00
ŠD BREZJE MOBY DICK
2 4
ŠD LANCOVO
Lestvica
SKUPINA A
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
ELMONT BLED
z z z z z
7
7
0
0
45
20
25
21
2
SMOLA
z p z z z
7
5
0
2
41
24
17
15
3
ŠD PODNART
z z p z p
7
5
0
2
42
24
18
15
4
KMN UTRIP
p z p p z
7
3
0
4
31
34
-3
9
5
MST-ACTIVITY
z p z p p
7
3
0
4
26
39
-13
9
6
BAFFI BREZJE
z p p p z
>
6
2
0
4
18
25
-7
6
7
6
1
1
4
29
40
-11
4
8
LISJAKI NAKLO
p p n p p
7
0
1
6
16
42
-26
1
SKUPINA B
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
POKLJUKA TEAM
z z z z z
7
6
0
1
41
18
23
18
2
NK HOM
z z z n z
7
5
1
1
33
16
17
16
3
CIFRA
z z p z z
7
5
0
2
49
39
10
15
4
VRBNJE
p z z n p
7
4
1
2
39
28
11
13
5
CALIMERO BOYS
p p p p z
7
3
0
4
41
37
4
9
6
ŠD GORJE
z p p z p
7
3
0
4
36
47
-11
9
7
7
1
0
6
27
45
-18
3
8
7
0
0
7
25
61
-36
0
SKUPINA C
All
Home
Away
#
Klub
T
Z
N
P
DZ
PZ
GR
T
1
NK GAMSI
z z z z z
6
6
0
0
46
17
29
18
2
ŠD LANCOVO
p z z z z
6
5
0
1
30
18
12
15
3
6
5
0
1
26
19
7
15
4
6
3
1
2
30
19
11
10
5
LIPCE
z p n p z
6
2
1
3
19
28
-9
7
6
6
2
0
4
20
32
-12
6
7
NK POSAVEC
z p p p p
6
2
0
4
18
19
-1
6
8
7
0
2
5
17
26
-9
2
9
ELAN
p n p n p
7
0
2
5
10
38
-28
1
P